Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním našich webových stránok vyjadrujete súhlas s ich použitím.

    Nákupný košík je prázdny
035/69 21 103
 

Aký produkt hľadáte?

Detský slúchadlový chránič sluchu 3M PELTOR Kid Neon Green H510AK-442-GB
Výrobca:
3M
3M

Detský slúchadlový chránič sluchu 3M PELTOR Kid Neon Green H510AK-442-GB

Objednávacie číslo: 7100126271

EAN: 4054596302402

24,94 €

16,90
bez DPH: 14,08 €
Obvyklá dodacia lehota 14 dní
Doprava nad 200€ ZADARMO

Detské ochranné slúchadlá - chránič sluchu 3M PELTOR KID

Spoľahlivá a účinná ochrana sluchu pre deti

Ideálna ochrana sluchu na festival s deťmi, koncerty s deťmi, športové podujatie a futbalové zápasy s deťmi, automobilové preteky s deťmi, letecké dni, ohňostroje, silvester

Mušľové chrániče sluchu 3M Peltor Kid sú navrhnuté pre deti s citlivým sluchom. Ochránia pred škodlivými zvukmi napr. pri návšteve leteckého dňa, automobilových pretekov či rockového koncertu. Slúchadlá vynikajú špičkovou ergonómiou a štýlovým dizajnom s fluorescenčnou farbou, ktorá priťahuje pozornosť a zvyšuje tak bezpečnosť dieťaťa pri väčších spoločenských akciách.

  • Ochranné slúchadlá sú určené špeciálne pre mladšie osoby vrátane detí na ich ochranu pred stredne silným hlukom v bežných situáciách, ako sú voľnočasové a sociálne aktivity.
  • Moderný, štýlový tenký dizajn náušníka
  • Farby s vysokou viditeľnosťou priťahujú pozornosť a tým zvyšujú bezpečnosť
  • Redukcia hluku o 28 dB SNR
  • Ideálne pre deti na koncerty festivaly a prípadne na aktivity kde je nadmerne hlučné prostredie

3M™ PELTOR™ pasívne detské ochranné slúchadlá predstavujú atraktívnu ochranu sluchu v žiarivých farbách. Sú dostupné iba vo verzii s náhlavným pásom. Sú určené najmä pre mladšie osoby vrátane detí na ich ochranu pred stredne silným hlukom v bežných situáciách, ako sú voľnočasové a sociálne aktivity.


Perfektná ergonómia slúchadiel 3M PELTOR KID

Zmenšený hlavový oblúk a pohodlné vankúšiky s perfektným tesnením zaistia dokonalý komfort aj pri dlhodobom nosení slúchadiel. Vďaka nízkoprofilovej konštrukcii náhlavnej pásky sú slúchadlá veľmi ľahké a zaisťujú konštantný tlak. Veľký priestor vnútri mušlí zamedzuje zvyšovaniu vlhkosti a teploty, takže nedochádza k nepríjemnému poteniu a otlačeniu uší.


Špecifikácie

Attenuation rating (SNR)

27

Farba

Zelená

Produktová séria

Súprava

Typ chrániča sluchu

S hlavový pásom

Typ produktu

Mušľové chrániče

Vlastnosti

2-bodové upínanie, Konštantný prítlak, Tesniace vankúšiky vyplnené kvapalinou, Jemné tesniace vankúšiky, Špeciálny dizajn pre malú veľkosť hlavy

Potrebujete poradiť?

S predajom náradia mám viac ako 20 rokov skúseností. Rád poradím aj vám vybrať si náradie, s ktorým budete na 100% spokojný.

Odoslaním správy prostredníctvom tohto formulára beriem na vedomie, že mnou poskytnuté osobné údaje bude spoločnosť TECHNIA, spol s r.o. spracúvať v zmysle čl. 6 ods. 1. písm. f) nariadenia GDPR – v oprávnenom záujme za účelom vybavenia podaného dopytu, otázky, prípadne sťažnosti. Takéto spracúvanie máte právo kedykoľvek namietať. Bližšie informácie o spracúvaní údajov je možné nájsť v samostatnej sekcii „Spracúvanie osobných údajov“.

Robert Varga
+421 903 540 315
varga@technia.sk
PO-PIA: 8,00-16,30 hod.

Doprava

Nad 200€ zdarma!

035/69 21 111

Spýtajte sa, odpovieme