Spravujte súhlas so súbormi cookie

Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.

    Nákupný košík je prázdny
035/69 21 103

Ochranné pomôcky a bezpečnosť na pracovisku

Aké ochranné pomôcky hľadáte?

Osobné ochranné pomôcky - OOPP

Vyberte si z našej ponuky osobných ochranných pracovných pomôcok. Bezpečnosť zdravia vašich zamestnancov ako aj toho vášho, nemôžete brať na ľahkú váhu. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku rôznych ochranných pomôcok. V našom e-shope máte vždy 100% záruku kvality na originality ochranných pomôcok. Ak potrebujete poradiť pri výbere OOPP, napíšte nám. Radi vám poradíme vybrať si ochranné pomôcky, vhodné pre vašu prácu.

Výdajné automaty na osobné ochranné pracovné pomôcky - OOPP

Pre firmy poskytujeme aj systémy inteligentného skladovania a logistiky osobných ochranných pomôcok. Výdajné automaty VENDITECH® je možné znížia náklady a zefektívnia skladové hospodárstvo. Výdajné automaty je možné realizovať v rôznych verziách ako napríklad:

Pre konkrétne využitie výdajných automatov na ochranné pomôcky nás kontaktujte.

Celkom položiek: 0

Najpredávanejšie produkty

Doprava

Nad 200€ zdarma!

035/69 21 111

Spýtajte sa, odpovieme